Chalet de Luxe (6p.)

Boeken


Geniet van onze chalets met extra comfort. Deze prachtige chalets bieden extra ruimte, en staan op ideale locaties dichtbij de faciliteiten of juist met uitzicht over de visvijver!

Ligging
3 Chalets de Luxe (1, 2 en 2a) staan op de toplocatie tegenover het zwembad. Dankzij de ligging van het terras, kunt u wel genieten van uw privacy wanneer u buiten aan uw ontbijt zit.
Bent u een echte visfanaat? Dan zijn de Chalets op de locaties 083, 098 en 100a echt wat voor u! Deze chalets de luxe liggen direct aan de visvijver!
In onze Chalets op de plaatsen 228 en 229a zit u samen aan een veld, maar wel met uitzicht over het speelstrand en de visvijver.

Wilt u liever wat rustiger zitten, maar wel dicht bij de faciliteiten? Dan zijn de chalets nummer 194 en 199 wat voor u!
Rust, ruimte en misschien met vrienden of familie op pad? Dan zijn de chalets 206, 208 of 215, 216, 219 en 220 wat voor u/jullie. Deze chalets liggen tussen het speelstrand en de grote speeltuin in, dus alles op loopafstand!

Indeling
Naast de lichte, ruime zithoek met flat screen televisie, is er ook een eethoek in het chalet. De luxe keukens zijn uitgerust met een grilloven (1, 2 en 2a) of een aparte oven en magnetron (overige chalets). Ook hoeft u niet de met de hand af te wassen, want u beschikt tijdens uw vakantie over een vaatwasser. Alle chalets hebben 3 ruime slaapkamers, 1 slaapkamer voorzien van een 2-persoonsbed (160x200), 1 slaapkamer met 2 enkele bedden (80x200) en 1 slaapkamer met een stapelbed (80x200). Alle chalets beschikken over badkamer met badmeubel en royale douchecabine, daarnaast is een apart toilet.

Huisdier
Liever een huisdiervrij chalet? Dan kunt u terecht in de chalets: 001, 076, 100a, 206, 208, 219, 220 en 229a.


woonkamer

* korte verblijven in de zomervakantie *

Wilt u liever een weekend of midweek langskomen?
In de volgende periode vindt u nog een kort verblijf:

21 juli tot 24 juli (weekend)
28 juli tot 31 juli (weekend)
31 juli tot 4 augustus (midweek)
4 augustus tot 7 augustus (weekend)
11 augustus tot 14 augustus (weekend)

Boeken v.a. € 480,- per week